Chcete prodat byt nebo rodinný dům výhodně a zároveň bezpečně? Pomůžeme od A do Z. Ušetříme vám čas. Vy se můžete věnovat svým zálibám. Další důvody proč prodávat s námi naleznete níže. Pokud si pořád nebudete jisti věříme, že vás přesvědčí osobní video reference od našich klientů.

Proč prodávat právě s námi?

Správně stanovíme cenu
Naše kvalifikované odhady tržních cen nemovitostí vychází z realizovaných prodejů v konkrétní lokalitě v určitém časovém období. Kromě cenových map, využíváme našich zkušeností a databázi, která čítá desetitisíce realizovaných transakcí.

Klademe důraz na prezentaci
Pracujeme se zkušeným týmem a k prezentaci používáme moderní nástroje. Při přípravě vyzdvihneme silné stránky vaší nemovitosti. Vaše nemovitost se bude líbit a bude vidět. Důkladná příprava je nutnost.

Investujeme do propagace
Na realitních serverech našim klientům garantujeme přední pozice. Navíc, vytváříme placené kampaně na sociálních sítích a internetu a využíváme interní Remax databázi, tj. nabídneme nemovitost kupujícím, kteří mají zájem o podobnou nemovitost. Díky všem aktivitám oslovíme více zájemců.

Garantujeme bezpečnou transakci
Silný tým, kterého jsme součástí, je základ v každém oboru. Advokátní úschova je u nás samozřejmostí. Díky všem krokům vám garantujeme hladký průběh prodeje.

Naše služby prodejem nekončí
Připomeneme se vám, když je potřeba – např. platit daně z nemovitosti v dalším roce po koupi. V případě, že potřebujete poradit jsme vám nadále k dispozici. Vše hlídáme za vás, vy se můžete věnovat svým zálibám.

Osobní přístup je samozřejmostí
Osobní přístup po celou dobu prodeje je pro nás závazkem. Ze spousty klientů jsou dnes naši přátelé a všech našich klientů si vážíme.

Jak probíhá prodej nemovitosti krok za krokem?

Pokud vás zajímá jak probíhá prodej nemovitosti krok za krokem s námi, klikněte ZDE .

Jaké nemovitosti prodáváme?

Naším prostřednictvím můžete prodat svůj byt nebo rodinný dům. Zabýváme se však i prodejem dalších typů nemovitostí – pozemků, kancelářských a obchodních prostor a jiných komerčních objektů. Zaměřujeme se zejména na prodej nemovitostí na Praze 6, ale působíme v celém hlavním městě a okolí.

Chcete využít našich služeb?

Pokud se chystáte prodat svou nemovitost, stačí vyplnit následující formulář a my vás obratem kontaktujeme.