Kladete si otázku, za kolik můžete prodat váši nemovitost? Již nemusíte. Rádi vám poskytneme kvalitfikovaný odhad ceny vaší nemovitosti zdarma, díky kterému prodáte co nejvýhodněji.

Mám zájem o odhad nemovitosti zdarma

Jak stanovíme tržní cenu vaší nemovitosti?

Ke správnému odhadu využíváme, kromě informací, které nám poskytnete vy, 3 zdroje: interní databázi, naše zkušenosti a reálná data.

Pří získávání reálných dat zjišťujeme jednak srovnatelné nabídkové ceny (za kolik se nabízejí nemovitosti podobné té vaší), jednak prodejní ceny (cenové mapy, které čerpají údaje přímo z katastru nemovitostí). Přesně víme, za kolik se konkrétní nemovitosti ve vaší lokalitě skutečně prodaly.

Chci odhad zdarma

Proč je důležité znát správnou tržní cenu nemovitosti?

Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti, je znalost její prodejní ceny jednou z nejdůležitějších informací. Umožní vám to prodat vaši nemovitost ve stanoveném čase a zároveň se nepřipravit o peníze.

  • Pokud stanovíte cenu hodně vysoko, nestane se vůbec nic. Nikdo vám nezavolá, nenapíše. Tím klíčovým je, že promeškáte nejzajímavější období z hlediska prodeje. Období, kdy vstupujete na trh. Nemovitosti, které se vyskytují na internetu příliš dlouho, dostanou punc internetového ležáku. O takové nemovitosti obecně není zájem. Kupující se obávají, že s nemovitostí není něco v pořádku – cena je příliš vysoká, na nemovitosti se vyskytují právní vady atd. Z dlouhodobého hlediska máme vysledováno, že takové nemovitosti se nakonec prodají pod průměrnou tržní cenou.
  • Méně častá varianta je, že cenu stanovíte příliš nízko. Nemovitost prodáte velmi rychle, ale o peníze se připravíte.

Ukázka vypracovaných odhadů v roce 2020 – Únor

Byt 1+1 48 m2, Podbabská, Praha 6

Zdroj: cenovámapa.cz

Odhad ceny: 3.990.000 Kč

Rodinný dům 450m2, Psáry

Zdroj: cenovámapa.cz

Odhad ceny: 26.550.000 Kč

Pozemek 2228m2, Klecany

Zdroj: cenovámapa.cz

Odhad ceny: 8.800.000 Kč

Mám zájem o odhad nemovitosti zdarma

On-line odhad ceny nemovitosti

Odhad ceny nemovitosti pro vás provedeme zdarma. Je to velice jednoduché a zabere vám to jen pár minut, stačí jen vyplnit následující formulář a odeslat jej.

Ukázka úspěšně prodaných/ pronajatých nemovitostí