PRONAJATO – Byt 2+1, 55 m², Veleslavín

12 500 Kč

PRONAJATO – Hledáte prostorný a moderně zařízený byt v lokalitě, která nabízí jednak výbornou dopravní dostupnost, ale i hodně přírody k relaxaci? Máme pro vás takový byt v nabídce v žádané lokalitě Prahy 6 – Veleslavín, 2 minuty chůze od stanice metra A Veleslavín a kousek od vodní nádrže Džbán a parku Divoká Šárka.

PRONAJATO
-> Dlouhodobý pronájem
-> Neplatíte provizi
-> Nájem: 12.500 – Kč / měsíc + poplatky 3.500 Kč / 2 osoby (včetně energií)
-> Příjemná lokalita – kousek od metra a od vodní nádrže Džbán a parku Divoká Šárka.

-> Byt je k dispozici od 1.5.2021
-> V případě zájmu o pronájem prosím volejte Ing. Martina Popenková, 608 180 867 nebo Ing. Stanislav Macánek 605 536 942

Byt

Hledáte prostorný a moderně zařízený byt v lokalitě, která nabízí jednak výbornou dopravní dostupnost, ale i hodně přírody k relaxaci? Máme pro vás takový byt v nabídce v žádané lokalitě Prahy 6 – Veleslavín, 2 minuty chůze od stanice metra A Veleslavín a kousek od vodní nádrže Džbán a parku Divoká Šárka.

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu částečně zařízený byt 2+1 o velikosti 55 m2 s balkónem ve 2.NP domu s výtahem. Interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň (myčka, digestoř, trouba, sporák, lednice s mrazákem), prostorný obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou, oddělená toaleta a chodba s úložným prostorem. K bytu náleží sklepní kóje a pronajímá se částečně zařízený.

Byt se nachází v atraktivní lokalitě. V okolí veškerá občanská vybavenost, vynikající dopravní dostupnost na letiště i do centra – v těsné blízkosti bytu metro A, nádraží Veleslavín, tram/bus zastávka. Nedaleko leží chráněná oblast Šárecké údolí či přírodní koupaliště Džbán.

Náklady

Náklady: nájemné 12.500 Kč + poplatky 3.500 Kč / 2 osoby (včetně energií). Kauce dva měsíční nájmy (25.000 Kč). Neplatíte provizi.

Byt je k dispozici od 1.5.2021.