PRONAJATO: Byt 1+kk, Praha 6 – Dejvice

12 000 Kč

Hledáte prostorný byt v historickém secesním domě, v němž na vás dýchá klid a pohoda, má zahradu, kde můžete relaxovat a současně požadujete snadnou dostupnost do centra?

PRONAJATO

->Dlouhodobý pronájem
->Neplatíte provizi
->Poplatky za nájem: 12.000 – Kč / měsíc + poplatky 250- Kč / měsíc.
   Plyn a elektřina se převádí na nájemce
->V případě zájmu o pronájem volejte Ing. M.Popenková, 608 180 867

Byt:

Hledáte prostorný byt v historickém secesním domě, v němž na vás dýchá klid a pohoda, má zahradu, kde můžete relaxovata současně požadujete snadnou dostupnost do centra? Máme pro vás takový byt v nabídce v žádané lokalitě Prahy 6 – Dejvice, 2 minuty chůze od stanice metra A Hradčanská a v docházkové vzdálenosti Letenské pláně či parku Stromovka.  

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 1+kk, 25 m2 ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Interiér bytu tvoří prostorný pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s vanou, pračkou a toaletou a předsíňka s úložným prostorem. Soukromí a klid bytu je zaručen ještě dalším prostorem se dveřmi opatřenými bezpečnostními skly V pokojích jsou parkety, v koupelně dlažba. Byt se pronajímá částečně zařízený

Lokalita a občanská vybavenost:

Dům se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko Letenské pláně a parku Stromovka, s možnosti sportovního vyžití. Lokalita s veškerou občanskou vybaveností, 2 minuty chůze od metra A – Hradčanská, tramvajové a autobusové zastávky, v blízkosti nádraží Praha – Dejvice.

Poplatky:

Nájemné 12.000 Kč + poplatky 250 Kč.
Elektřina a plyn se přepisují na nájemce.
Nájemce hradí 2 vratné kauce (24 000 Kč)
Nájemce NEHRADÍ provizi RK.


Byt k pronájmu je k dispozici IHNED.

Více informací vám rádi sdělíme na prohlídce bytu nebo po telefonu. Volejte makléře Ing. Stanislav Macánek 605 536 942 nebo Ing. Martina Popenková 608 180 867. We do speak english.