PRONAJATO: Byt v centru, 2x park.stání, Praha 1

29 000 Kč

K pronájmu nabízíme nezařízený dvoupatrový mezonetový byt s terasou v luxusním objektu Belwicz Palace v centru Prahy.

Byt:

PRONAJATO – Nadstandardní byt má 143,5 m2 a nachází se ve 4. a v nejvyšším 5.patře bytového domu, který je situován kousek od Václavského náměstí i Náměstí Republiky.

Ve vstupní chodbě bytu ve 4.patře jsou vestavěné skříně, které nabízí dostatek úložného prostoru. Na patře jsou k dispozici 3 neprůchozí pokoje.

První je propojený se šatnou a dále samostatnou koupelnou s vanou, sprchou a toaletou. Druhý pokoj je propojený se šatnou a vlastní koupelnou se sprchou a toaletou. Třetí pokoj, pracovna/studovna je samostatný neprůchozí.

Schodiště ve vstupní hale, které vede do 5.patra bytu nabízí obývací pokoj s prostornou terasou (12,1 m2), který je propojený s kompletně zařízenou kuchyní. Pod předchozí dohodě je možnost byt za příplatek dovybavit.

V bytě jsou dřevěné podlahy, terasa má podlahu z tropického dřeva, v koupelnách a toaletách je dlažba. V ceně pronájmu je možnost využívat sklep (3,9 m2). Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní.

V bytě je klimatizace.

Dům:

V domě je 24 hodinová recepce, kamerový systém. V ceně bytu je již zahrnutý pronájem 2 parkovacích stání v zabezpečené vstupní části domu.

Lokalita a občanská vybavenost:

Jedná se o exkluzivní bydlení v přepychové rezidenci v historickém centru Prahy, kousek od Václavského náměstí i Náměstí Republiky. Veškerá občanská, dopravní a kulturní vybavenost je v bezprostřední blízkosti

Poplatky:

Poplatky 7.600 Kč / poplatky za měsíc (společné služby, voda, topení, recepce 24/7)
Nájemce hradí 2 vratné kauce.
Nájemce NEHRADÍ provizi RK.Byt k pronájmu je k dispozici IHNED.

Více informací vám rádi sdělíme na prohlídce bytu nebo po telefonu. Volejte makléře Ing. Stanislav Macánek 605 536 942 nebo Ing. Martina Popenková 608 180 867. We do speak english