PRODÁNO – Byt 4+kk se 2 terasami, balkonem a 2 garážovými místy, Praha 4 – Michle

17 490 000 Kč

PRODÁNO – Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandardní byt s krásným výhledem na Prahu. Byt je dispozičně řešen jako 4+kk se dvěma terasami, balkonem a dvěma garážovými místy. Celková podlahová plocha bytu je 182,5 m2 (podlahová plocha bytu 137,26 m2 a teras 45,72 m2) a nachází se v 7.NP velmi dobře spravovaného domu s výtahem v ulici Hanusova, Praha 4 – Michle.

Byt:

PRODÁNO – Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (49 m2) a vstupem na velkou terasu (31 m2), 3 neprůchozí pokoje (27, 18 a 12 m2) – každý se vstupem na terasu nebo balkon (11 m2 a 4 m2), 2x koupelna – jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem a toaletou (5 a 3 m2), oddělená toaleta (1 m2) a chodba (19 m2). Jeden z pokojů je en suit.

Na podlahách je plovoucí podlaha a dlažba. V celém bytě jsou dřevěná okna, nové venkovní žaluzie a pokoje na východ jsou vybaveny klimatizací.

K bytu náleží prostorný sklep o ploše 4,48 m2 a dvě parkovací stání v podzemní garáži, vše pohodlně dostupné výtahem. Byt je možné koupit jen s jedním parkovacím stáním. V takovém případě bude z kupní ceny odečtena částka 790 000 Kč.

Měsíční poplatky za byt 6 608,-Kč + elektřina (z toho 1 328 Kč fond oprav), za garážové stání 604 Kč.

Dům:

Rezidence byla dokončena v r. 2011, dům je zděný a vybavený výtahem.

Lokalita a občanská vybavenost:

Bydlení s výbornou dopravní dostupností a plnou občanskou vybaveností. V blízkosti se nachází obchodní a kancelářské centrum Pankrác či Brumlovka, mateřská škola, základní škola, jazyková škola, gymnázium, OC DBK, Bauhaus, mnoho kaváren a restaurací. Nakoupit lze v nedalekém supermarketu Lidl, Albert, Billa či Penny Market. V okolí domu naleznete řadu sportovních a wellness center.

Dopravní dostupnost:

Výborná dopravní dostupnost, kousek od domu je zastávka metra C Budějovická či Pankrác. Autem se velmi rychle napojíte na okruh.

Byt je v osobním vlastnictví. V případě financování hypotečním úvěrem vám ráda zdarma vše vyřídím u vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Ukazatel energetické náročnosti: C

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Byt je volný IHNED.