PRONAJATO Byt 2+1, 50 m2, Praha 6

12.000 Kč

PRONAJATO – Hledáte prostorný byt v domě, ve kterém jsou stálí nájemníci? V prostředí, v němž na vás dýchá klid a pohoda? Má zahradu, kde můžete relaxovat a současně požadujete snadnou dostupnost do centra? Máme pro vás takový byt v nabídce v žádané lokalitě Prahy 6 – Dejvice, 2 minuty chůze od stanice metra A Hradčanská a v docházkové vzdálenosti Letenské pláně či parku Stromovka.

PRONAJATO
-> Dlouhodobý pronájem
-> Neplatíte provizi
-> Nájem: 12.000 – Kč / měsíc + poplatky 380 – Kč / měsíc / jedna osoba. Plyn a elektřina se převádí na nájemce
-> Exkluzivní lokalitaByt:

Hledáte dlouhodobý pronájem s nízkými měsíčními poplatky? Kousek od metra Hradčanská a zároveň v docházkové vzdálenosti parků Letná či Stromovka, ve kterých můžete relaxovat?

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1o velikosti 50 m2 v 1. patře cihlového domubez výtahu. Interiér bytu tvoří kuchyň, prostorný obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou, oddělená toaleta a předsíňka s úložným prostorem. V pokojích jsou parkety, ložnici koberec a koupelně dlažba. Byt se pronajímá nezařízený. Dřevěná konstrukce v ložnici lze rozebrat.

Lokalita a občanská vybavenost:

Byt se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko Letenské pláně a parku Stromovka, široké možnosti sportovního vyžití. Lokalita s veškerou občanskou vybaveností, 2 minuty chůze od metra A – Hradčanská, tramvajové a autobusové zastávky, v blízkosti nádraží Praha – Dejvice.

Poplatky:

Náklady: nájemné 12.000 Kč + poplatky 380 Kč. Energie a plyn se přepisují na nájemce. Kauce jeden měsíční nájem (12.000 Kč). Neplatíte provizi.

Byt je k dispozici IHNED. Více informací vám ráda sdělím na prohlídce nebo po telefonu, Ing. M. Popenková 608 180 867. I do speak english.