Malý homestaging

Home staging má zásadní význam při prodeji či pronájmu nemovitosti. S pomocí interiérového designéra od společnosti JR staging perfektně připravíme vaši nemovitost k prodeji nebo k pronájmu a to zcela zdarma.

Správně provedený home staging, a s ním spojená fotodokumentace či videoprezentace, výrazně zvýší atraktivitu nabízené nemovitosti. Dokáže co nejlépe zachytit prostor a umožnit potenciálnímu zájemci nasát atmosféru nemovitosti.

Vaše nemovitost bude působit jako magnet na zájemce. Přiláká více potenciálních kupců a umožní vám prodat nebo pronajmout vaši nemovitost rychleji a za vyšší cenu.

Kdy provést homestaging?

  • Když chcete prodat za co nejvyšší možnou cenu
  • Když chcete zvýšit rychlost prodeje
  • Když se vám dlouho nedaří prodat
  • Když se chcete odlišit od konkurence v lokalitě
  • Když chcete přilákat větší počet zájemců

Homestaging zařízeného bytu

Homestaging rodinného domu

Jak homestaging probíhá?

Každá nemovitost vyžaduje jiný přístup. Někdy stačí pár drobných úprav, jindy je třeba vzít to od základů. V případě malého home stagingu je vše hotovo během několika hodin a pro naše klienty zcela zdarma.

  • Nejprve zhodnotíme interiér nemovitosti
  • Poté profesionální designer připraví nemovitost na focení
  • Celá akce se zakončí nafocením nemovitosti profesionálním fotografem

Velký homestaging

Velký home staging doporučujeme využít pro nezařízené nebo aktivně zabydlené nemovitosti. V obou případech si naši skvělí designéři ze společnosti JR Staging dokáží poradit. Příprava nemovitosti na prodej či pronájem trvá 2-14 dní.

Nezařízená nemovitost

Jedná se o nemovitosti prázdné či velmi málo zařízené. Cílem home stagingu je zájemcům ukázat využitelnost prostoru. Prodej prázdné nemovitosti trvá déle a v konečném důsledku se prodá za nižší cenu než nemovitost zařízená.

Aktivně zabydlená nemovitost

Jedná se o nemovitost, kde je velké množství nábytku a doplňků, nebo která působí tmavým a stísněným dojmem. Cílem home stagingu je prosvětlení interiéru a správné rozmístění doplňků tak, aby vynikly přednosti vaší nemovitosti.

Jak probíhá velký homestaging?

Homestaging atypického prázdného bytu

Homestaging panelákového bytu před rekonstrukcí

Videoprohlídky

Videoprohlídka umožní zájemcům projít se po jednotlivých pokojích, obhlédnout každý detail, nasát atmosféru prostoru a porozhlédnout se po sousedství. To vše z pohodlí domova.