PRODÁNO – Byt 2+1, 99 m2, Dejvice

6.701.000 Kč

Exkluzivně nabízíme družstevní byt 2+1 (s nulovou anuitou) o celkové ploše 99,25 m2 (byt 87,7 m2 + dvě sklepní kóje 11,55 m2) před kompletní rekonstrukcí, který je možné dispozičně předělat na 3+1, 3+kk nebo 4+kk.

Byt se nachází na Praze 6 v Dejvicích, je situován v klidné části ulice, kousek od zeleně. Nachází se v nejvyšším 3. patře BD bez výtahu. Orientace pokoje z ulice Zavadilova na SZ, orientace pokojů do zahrady na JV.

Nízké měsíční náklady na provoz bytu včetně fondu oprav.

Dům je po rekonstrukci od podzimu 2018 (rozvody, společné prostory, střecha, plastová okna). Fasáda je před plánovanou revitalizací.

Výborná dopravní dostupnost (4 min. chůze od zastávky tramvaje, 5 min metro Bořislavka, 7 min metro Dejvická). V blízkosti se staví administrativní a obchodní centrum Bořislavka Office and Shopping Centre. V okolí veškerá občanská vybavenost, nedaleko je příroda Šáreckého údolí.

Družstevní vlastnictví, nelze financovat hypotékou, k dispozici IHNED. S koupí této nemovitosti neplatíte 4% daň z nabytí. Převod do OV se plánuje po ukončení celkové rekonstrukce domu.

Ukazatel energetické náročnosti bude dodán a v inzerátu aktualizován.

Pro prohlídku a více informací volejte makléřku.