PRODÁNO – Byt 2+kk s lodžií 59 m², Praha 6 – Baba

7 490 000 Kč

PRODÁNO – Exkluzivně nabízíme k prodeji světlý byt 2+kk s lodžií a sklepem o podlahové ploše 58,45 m2 v žádané lokalitě Praha 6, Dejvice – Baba.

Byt:

PRODÁNO – Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, neprůchozího pokoje, koupelny se sprchovým koutem, oddělené toalety a vstupní chodby s dostatkem úložného prostoru. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii. Přibližná výměra je součástí plánku viz inzerce.

K bytu náleží prostorný sklep o ploše 3,35 m2. Parkování před domem nebo v jeho blízkém okolí.

Byt je v dobrém technickém stavu. Měsíční poplatky na 1 osobu 2315,-Kč + elektřina a plyn.

Dům:

Dům je v dobrém technickém stavu, je bezbariérový a má dva vchody. Není zateplen. V domě se nachází kolárna a sušárna.

Lokalita a občanská vybavenost:

Byt je umístěn v lokalitě, která poskytuje plno zeleně, krásné výhledy na Prahu, široké možnosti aktivní relaxace, výbornou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost.

V blízké vzdálenosti (cca 5 min) je autobusová zastávka u Matěje, ze které se dostanete na stanici Metra A – Hradčanská nebo Bořislavka. Vynikající spojení je zajištěno na letiště Václava Havla i do mezinárodních škol (ISP/ River Side school / Prague British School).

Snadno dostupné jsou v okolí veškeré služby – OC Bořislavka, Albert, Lidl, školky, školy, restaurace, kavárny atd. Lokalita nabízí nespočet možností sportovního vyžití a kroužků. Nedaleký park Šárka láká k odpočinku i k pohybu. V blízkosti jsou také parky Stromovka či Letná.

Byt je v osobním vlastnictví. V případě financování hypotečním úvěrem vám ráda zdarma vše vyřídím u vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Ukazatel energetické náročnosti: F

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Byt je volný IHNED.