PRODÁNO: Rodinný dům 152 m2, Psáry, 8 440 000 Kč

Exkluzivně nabízím k prodeji krásný rodinný dům v klidné částí obce Psáry přímo u přírodního lesoparku Vápenka.

Jedná se o řadový dům o dispozici 4+kk s celkovou užitnou plochou 152 m2 a pozemkem o výměře 324 m2. Postaven systémem betonového ztraceného bednění.

V přízemí domu je prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyň s plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelna, špíz a prádelna s toaletou. Z druhé strany je umístěna garáž pro osobní vůz – vedle domu ve slepé uličce je prostor pro další 2 až 3 vozy.

Dřevěné schodiště nás zavede do prvního patra, kde se nachází vstupní chodba s balkonem, další 3 pokoje (jeden s balkonem) koupelna s vanou a druhá toaleta.

V celém domě jsou plastová okna, v patře střešní okna Velux. Na podlahách je plovoucí laminátová podlaha. Ve vstupní chodbě, v koupelnách a balkónech dlažba. Vytápění plynem – plynová kamna jsou v koupelně, ohřívají teplou vodu i topení. Kotel je z 2019, v záruce.

Dům má zahradou o výměře 324 m2. Poskytuje nadmíru prostoru pro velkou rodinu. Je upravená kompletně oplocená a poskytuje klid i soukromí na venkovní rodinné i přátelské posezení. Dům byl dokončen ve 2004.

Obec Psáry je klidným domovem pro více než 3600 obyvatel. Nachází se v okrese Praha-západ, jihovýchodně od Prahy mezi Jesenicí a Jílovým u Prahy. V okolí naleznete:

  • Přírodní park Vápenka a přilehlý les – 3 minuty chůze (280 m)
  • Mateřská školka Štědřík – 4 minuty chůze (300m)
  • Základní škola Amos – 7 minut chůze (600m)
  • Rodinné centrum Domeček
  • Fotbalový klub – SK Rapid Psáry
  • Cyklostezky

Psáry mají výbornou dopravní dostupnost do Prahy. Autem cca 15 min na metro Chodov. Zastávka MHD (linky č. 332, 335, 337, 339, 956-noční linka) je od domů pouhé 2 minuty chůze (100 m).

OV, lze financovat hypotékou, se kterou ráda pomůžu. Velmi nízké provozní náklady. PENB bude dodán a v inzerátu aktualizován.

Více informací ráda sdělím já nebo můj asistent na prohlídce nemovitosti.
K nastěhování IHNED.