PRODÁNO – RD 4+kk 153 m2, zahr.285 m2, Horoměřice

10 990 000 Kč

Exkluzivně nabízíme prodej krajního řadového domu v Horoměřicích. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk o ploše 153 m2, s garáží, dvěma terasami (jedna umístěná na střeše domu), zahradou 285 m2 a projektem na výstavbu druhého patra.

Dům:

PRODÁNO – Dům je zateplený (včetně podkroví), dispozičně řešen jako 4+kk a prodává se kompletně vybavený:
-obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu a s luxusním kuchyňským koutem z roku 2019 (cena cca 600.000 Kč). Kuchyňský kout je vybaven spotřebiči značky Bosch (parní trouba, kávovar, indukční deska, myčka, mikrovlnka), americkou lednicí LG, chytrým ovládání odtoku vodu pomocí start stop systému, LED osvětlením aj.
-2x pokoj (ložnice a pracovna) se vstupem na terasu a zahradu
-1x pokoj (ložnice) s oknem do ulice
-oddělená toaleta
-koupelna s vanou i sprchovým koutem
-zádveří, chodba, komora
-garáž s vraty na dálkové ovládání a se vstupem na zahradu
-zahradní místnost s vinotékou

V domě jsou protihluková dřevěná okna a dveře, nové podlahy, rozvody vody a tepla včetně radiátorů. Vytápění a ohřev vody je zajištěn novým úsporným kondenzačním plynovým kotlem Vaillant z roku 2019. Nízké náklady na bydlení, cca 4.500 Kč/měsíc.

Dále je k dispozici projekt ke stavebnímu povolení na výstavbu druhého patra (viz poslední dvě fotografie).

Lokalita a občanská vybavenost:

V okolí domu naleznete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, pošta, lékař, nákupní možnosti, vyhlášené Horoměřické řeznictví, obchod s bio potravinami aj.). V nedalekých Nebušicích se nachází mezinárodní škola International School of Prague.

Autobusové spojení na metro A-Dejvická nebo Bořislavka (10min), napojení na městský okruh a výborná dostupnost na letiště Václava Havla.

Dům se nachází v blízkosti Šáreckého potoka, na východě je ohraničen údolím Vltavy. Krajina kolem zve k příjemným procházkám a je oblíbeným cílem cykloturistů.

Více o obci Horoměřice se dozvíte na: https://www.horomerice.cz/

V případě financování hypotečním úvěrem Vám ráda zdarma vše vyřídím u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Více informací na prohlídce nemovitosti.