PRODÁNO: RD 180 m2, zahrada 294 m2, P8 Kobylisy

11 900 000 Kč

Exkluzivně nabízím zateplený, rohový, řadový RD 4+1 + 1KK o užitné ploše 180 m2, s garáží, terasou a jedinečnou zahradou 294 m2, v ulici K ovčínu, Praha 8 – Kobylisy.

RD

V přízemí domu se nachází vstupní chodba s vestavěnou skříní, tech. zázemí a předsíň navazující na oddělenou jednotku 1+KK se samostatnou koupelnou a toaletou. Jednotku 1+kk lze využívat jako dvougenerační bydlení, pracovnu, na pronájem, pokoj pro hosty atd. Z 1+kk se vchází přímo na terasu 19 m2 a okrasnou zahradu 294 m2. Garážová vrata i brána jsou na dálkové ovládání.

V 1. patře se nachází prostorný obývací pokoj 37,5 m2 a velká, plně vybavená kuchyně 21,15 m2.

V 2. patře je velká ložnice 35 m2 a pracovna 15 m2. Dispozičně lze 2.patro snadno předělat na tři oddělené pokoje cca 13 m2 (půdorys – 2.patro Varianta B). Dále je na patře koupelna s vanou, oddělená toaleta a vstup na půdu s možností dalších úložných prostor.

Lokalita a občanská vybavenost

Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti – školy, školky. Nejbližší autobus 2 minuty chůze, tramvaj 5 minut chůze. Metro Ládví nebo Metro Střížkov, OC Letňany autobusem taktéž pár minut. Hvězdárna Ďáblice v lesoparku jen 5 minut chůzí od domu. Ďáblický háj nabízí možnosti na klidné rodinné procházky s dětskými hřišti či na workout, kolo, běhání.

V případě financování hypotečním úvěrem Vám ráda zdarma vše vyřídím u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Více informací vám ráda sdělím já nebo můj asistent na prohlídce nemovitosti.

Dům je bez jakýchkoliv investic, má velmi nízké provozní náklady a je k nastěhování IHNED.