PRODÁNO: Byt 3+kk 91m2, Praha 3, 9 490 000 Kč

Exkluzivně nabízíme moderní byt 3+kk ve vysokém standardu o ploše 91,2 m2, který se nachází v 10. patře (11.NP) rezidenčním projektu Garden Towers ve vyhledávané lokalitě Praha 3 – Žižkov, ulice Olšanská.

Byt

  • Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2x neprůchozí pokoje, koupelna s vanou, oddělená toaleta, vstupní chodba a komora
  • Příslušenství: prostorný sklep o ploše 4 m2 a uzamykatelná garáž, vše pohodlně dostupné výtahem.
  • Vybavení: plně vybavená kuchyňská linka, hliníková okna s dvojím zasklením, dřevěná podlaha, velkoformátová dlažba, podlahové vytápění v koupelně, bezpečnostní vchodové dveře, zabezpečovací systém Jablotron (napojen na bezpečnostní agenturu).
  • Orientace oken: obývací pokoj na západ, ostatní na východ.
  • Měsíční poplatky: cca 5.000 Kč + elektřina

Dům

Bytový areál Residence Garden Towers je nejvýznamnějším developerským projektem realizovaným v širším centru Prahy za posledních 25 let. Novostavba byla postavena v roce 2016.

Rezidence má non-stop recepci s bezpečnostním kamerovým systémem.

K užívání společná terasa v 5. NP a dětské hřiště.

Lokalita a občanská vybavenost

Žižkov, díky kompletní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti, patří k nejatraktivnějším lokalitám pro bydlení. Nedaleko je situován krásný relaxační park Parukářka.

Zajímavá investiční příležitost. Rychle se rozvíjející lokalita se stabilně vysokým zájmem o pronájem bytů, vzhledem ke skvělé dostupnosti centra. Přímo před domem zastávka tramvaje, nedaleko stanice metra A – Želivského.

K nastěhování ihned. Pomůžeme s vyřízením hypotéky zdarma.