PRODÁNO – RD, 267 m2, Praha – Ořechovka

26 500 000 Kč

PRODÁNO – Ořechovka je jednou z nejstarších pražských vilových čtvrtí. Dnes je považována za jednu z nejluxusnějších adres v Praze. Exkluzivně vám právě zde nabízíme k prodeji třípodlažní řadový dům z roku 1930 o podlahové ploše 267 m2 s prostornou zahradou o výměře 198 m2.

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s respirátorem nebo pro ty, kteří se nemůžou na prohlídku dostavit, zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Rodinný dům

PRODÁNO – Ořechovka je jednou z nejstarších pražských vilových čtvrtí. Dnes je považována za jednu z nejluxusnějších adres v Praze. Exkluzivně vám právě zde nabízíme k prodeji třípodlažní řadový dům z roku 1930 o podlahové ploše 267 m2 s prostornou zahradou o výměře 198 m2. Dům je po částečné rekonstrukci a nachází se v samém srdci Ořechovky.

Dispozice tohoto domu z první republiky tvoří čtyři pokoje, dvě toalety, koupelna, obývací pokoj a samostatná kuchyň.

Dům je z cihel, bez tepelné izolace, podsklepený a orientován na západ (z ulice) a východ (do zahrady). Je vytápěn novým plynovým kotlem, teplá voda je připravována v plynových ohřívačích. Voda je v plastu, elektrika původní, okna jsou dřevěná špaletová. Střecha po rekonstrukci je z pálených tašek a izolace je provedena polystyrenovými deskami.

Zahrada je primárně orientována do klidného a uzavřeného vnitrobloku.

Lokalita a občanská vybavenost

Výborná dopravní dostupnost. Několik metrů od domu je zastávka autobusu, pěšky se dostanete na metro A za 15 minut. Do centra a na letiště do 15 minut.

Podmínky prodeje

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Předem naplánované prohlídky budou probíhat za přísných hygienických opatření v níže uvedených termínech.

->11.3, čtvrtek: 15–18h
->12.3, pátek: 9–11h
->13.3, sobota: 10–17h

Pro více informací a rezervaci prohlídky volejte makléřku +420 608 180 867, Ing. Martina Popenková.

V případě financování hypotečním úvěrem vám ráda zdarma vše vyřídím u vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu.