1. Nastavíme základy spolupráce

Na úvodní schůzce se seznámíme s vaší nemovitostí. Probereme vaši situaci, představu o prodejní ceně a objasníme vám průběh prodeje nemovitosti.

Provedeme odborný odhad tržní hodnoty nemovitosti. Společně stanovíme prodejní cenu nemovitosti tak, abyste prodali za co nejvíce a bezpečně.

2. Připravíme profesionální nabídku

Provedeme homestaging, což je příprava nemovitost k focení, aby působila co nejatraktivněji. Díky tomu přiláká více potenciálních zájemců a umožní vám prodat za vyšší cenu.

Zajistím profesionální nafocení nemovitosti, které co nejlépe zachytí prostor a udělá nezapomenutelný první dojem na potenciální kupce.

Dodáme půdorys nemovitosti, díky kterému si zájemce vytvoří představu o řešení nemovitosti a velikosti pokojů.

Vytvoříme prodejní inzerát, ve kterém vaši nemovitost detailně popíšeme. Po schválení inzerátu z vaší strany přejdeme k další fázi prodeje.

3. Sestavíme individuální plán prodeje

Kontaktujeme potenciální zájemce z naší interní databáze. Je možné, že máme pro vás kupujícího již dnes.

Připravíme prezentaci. Vaši nemovitost budeme inzerovat na nejvyhledávanějších placených realitních serverech a sociálních sítích, aby se dostala k co nejširšímu okruhu zájemců.

Po vzájemné dohodě vyvěsíme na vaši nemovitost prodejní plachtu, která upozorní potenciální zájemce, že nemovitost je na prodej. Jedná se o jeden z nejefektivnějších nástrojů prodeje, protože lidé velmi často hledají nemovitost ve svém okolí.

Budeme vás pravidelně informovat, kolik lidí inzerci shlédlo a kolik z nich má zájem se na nemovitost přijít podívat.

4. Vybereme vhodného zájemce

Vybereme vhodné zájemce. U každého z nich prověříme míru zájmu a finanční situaci. Díky tomu se vyhneme situaci, kdy dotyčný nemá dostatek finančních prostředků ke koupi. 

Osobně vedeme prohlídky a to pouze s vážnými zájemci. Vyřizujeme za váš všechny telefonáty, domlouváme prohlídky dle vašeho přání a pravidelně vás informujeme o průběhu. Šetříme tak váš čas.

Potenciálního zájemce seznámíme s průběhem celého procesu a pomůžeme mu s financováním. Spolupracujeme s nejlepšími finančními specialisty v oboru, kteří zájemci připraví finanční plán na míru, a to zcela zdarma a během pár dnů.

5. Dohlédneme na hladký průběh prodeje

Zajistíme veškerou smluvní dokumentaci. Ve spolupráci se zkušenými advokáty připravíme veškerou smluvní dokumentaci včetně advokátní úschovy a zajistíme, aby smlouvy byly vyvážené pro obě strany. Garantujeme bezpečné uložení finančních prostředků.

Převezmeme administrativní zátěž spojenou s úřady. Podáme návrh na vklad vlastnického práva či zajistíme převod družstevního podílu. Zdarma vyřídíme všechny nezbytné dokumenty.

6. Poskytneme poprodejní servis

Na základě předávacího protokolu předáme nemovitost novému majiteli a provedeme převod veškerých energií.

Pomůžeme s daněmi. Zajistíme vypracování a podání daňového přiznání pro účely daně z nabytí nemovitých věcí. Nový majitel už pouze odešle příslušnou částku finančnímu úřadu. Pomůžeme také s odhlášením z daně z nemovitých věcí a pojištění nemovitostí.

Zprostředkujeme poprodejní servis. Pomůžeme vám zajistit stěhování, malování a vyklizení nemovitosti přes naše prověřené partnery.