PRODEJ – Byt 3+kk s lodžií 68 m², Praha 10 – Petrovice

5 950 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji světlý byt s krásným výhledem na Prahu. Byt je dispozičně řešen jako 3+kk s lodžií a sklepem. Celková podlahová plocha bytu je 68 m2 a nachází se v 8.NP velmi dobře spravovaného domu s výtahem v ulici Rezlerova, Praha 10 – Petrovice.

Byt:

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a komorou (26,02 m2), 2 neprůchozí pokoje (10,3 a 13,16 m2) – jeden se vstupem na lodžii (3,24 m2), koupelna (2,98 m2), oddělená toaleta s umyvadlem (0,9 m2) a chodba (9,64 m2).

K bytu náleží sklep o ploše 1,58 m2. Parkování před domem nebo v jeho blízkém okolí.

Byt je v dobrém technickém stavu. Měsíční poplatky 6.159,-Kč (včetně fondu oprav ve výši 2.457 Kč) + elektřina a plyn (topení je součástí záloh).

Dům:

Dům je v dobrém technickém stavu, je zateplen a má dva vchody. V domě se nachází kolárna a sušárna.

Lokalita a občanská vybavenost:

Bydlení s výbornou dopravní dostupností a plnou občanskou vybaveností. V blízkosti se nachází škola, školka, obchody, restaurace, kavárny a velké množství sportovního vyžití. Zeleň, park Hostivař a Botič-Milíčov v docházkové vzdálenosti. Cyklisté jistě ocení blízké napojení na cyklotrasy.

Dopravní dostupnost:

Výborná dopravní dostupnost – kousek od domu je zastávka autobusu, ze které se snadno dostanete na stanici Metra C, Háje nebo Metro A, Skalka. Autem je rychlé napojení na okruh.

Byt je v osobním vlastnictví. V případě financování hypotečním úvěrem vám ráda zdarma vše vyřídím u vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Ukazatel energetické náročnosti: C

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Byt je volný IHNED.