Martina Popenková a Stanislav Macánek

Jsme tým realitních makléřů poskytující služby na té nejvyšší úrovni. Svým klientům pomáháme s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí. Ve spolupráci s experty v oboru zajišťujeme home staging, profesionální fotografie, tvorbu 3D vizualizací, odhady nemovitostí a zprostředkování hypotečních úvěrů.

Zakládáme si na transparentnosti, serióznosti a bezpečnosti realitních transakcí. Naším cílem je pomáhat, pozvednout úroveň poskytovaných realitních služeb a vnímání této profese v očích veřejnosti.

Zaměřujeme se zejména na Prahu 5 a Prahu 6, ale své služby poskytujeme po celém hlavním městě.

Kontaktujte nás

Stanislav Macánek & Martina Popenková

Proč si vybrat právě nás?

Zkušenosti

Zkušenosti naše a naší kanceláře RE/MAX Alfa se násobí. Kolegové si vzájemně poradí a pomohou. Proto máme tolik úspěšných prodejů a zkušeností. Využijte je i vy!

Partnerství

Realitní služby jsou naší vášní a neustále se v nich zdokonalujeme. Jsme vaším partnerem, o kterého se můžete opřít a kterému můžete důvěřovat. Poskytujeme transparentní a seriózní služby.

Síla

Naše síla tkví v týmové práci. Spolupracujme s experty v oboru a dosahujeme vynikajících výsledků. Pohlížíme na každý případ individuálně a ze všech úhlů pohledu – obchodního, právního i daňového.